Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

De digitale vliegvisser (2)

terug naar overzicht

Woensdag, 25 januari 2017

De Digitale Vliegvisser nummer 2


Met veel plezier (en een klein beetje trots) presenteren we nummer 2 van De Digitale Vliegvisser! De eerste uitgave werd goed ontvangen en in grote aantallen online bekeken en gedownload.

En ook in dit nummer willen we laten zien hoe mooi en inspirerend vliegvissen is. Jan Kamman bezoekt een herfstig Baggelhuizen en Hans Bock laat zien hoe fascinerend het vliegvissen in het Oostvoornse meer is. Pieter-Bas Broeckx gaat samen met dochtertje Sarah achter de Franse kopvoorn aan. En Jan van den Boogaard neemt je mee de Oostenrijkse bergen in.


Je kunt De Digitale Vliegvisser online bekijken of via de VNV website downloaden. Je kan ook een abonnement afsluiten zodat je een mailtje ontvangt wanneer er weer een nieuwe uitgave verschijnt. Zo blijf je altijd op de hoogte. Zo'n abonnement is natuurlijk gratis. Wil je van deze dienst gebruik maken, vul dan de bon op de website in.

Veel lees- en kijkplezier!